Anasayfa Bebek Resimleri En Sevimli Kim Yarışması Anne - Babalar için bilgiler Anneme Sor İkinci el ve Yeni bebek ürünleri Bebek İsimleri Bankası Bebekler için Masal ve niniler Bize Ulaşın
Bebek Defteri
 
Üye girişi


Cevap bekleyenler
MERHABALAR BEN ÇALIŞAN BİR ANNEYİM VE OĞLUMLA HER
Son Cevaplanan
Merhaba,28 aylik bir oglum var ama bana acaip dusk

Sezanur
Yaş : 10yıl 2ay 1gün
Beyza
Yaş : 6yıl 10ay 21gün
Biçun Alim
Yaş : 5yıl 2ay 5gün
berat
Yaş : 5yıl 6ay 13gün
ZEYNEB
Yaş : 6yıl 4ay 16gün


Bebek Alt Temizliği
21/8/2009
Bebeklerin alt temizliği bebeğinizin doğumdan itibaren uzunca bir süre sıkca gerçekleştirceğiniz bir işlem.Her ne kadar basit bir iş gibi görünsede bazı küçük detaylara dikkat etmek gerekli.
Yazar : BebekDefteri.com


Çocuklarda İştahsızlık
9/7/2009
Çocuğum zorla yemek yiyor”, “Çocuğum yemek yemiyor; ben de zorla ağzına tıkıyorum bu doğru mu?” türündeki yakınmalar annelere hiç de uzak olmasa gerek. Bu anlamda annelerin çoğunun sıkıntısı aynı; çocuklarının iştahsızlığı. İştahsızlık, çocuğun besini almamak istememesiyle ortaya çıkan bir durumdur. Anemi, barsak parazitleri, hastalıklar çocukta iştah kaybına neden olabilir. Çocukların birçoğu yemeğe karşı iştahsızken, birçoğu da yemeyi reddeder ya da seçici davranır.
Yazar : SAADET atalık


Bebekler İshal ve Tedavisi
9/7/2009
Bebeklerde ishal: Bu sorun anne sütü ile beslenenlerde oldukça az rastlanan bir durumdur. Çünkü anne sütünde bulunan maddeler ishali oluşturan mikroorganizmaların oluşmasını büyük ölçüde engeller. İshalin belirtileri; sık sulu dışkılama; dışkının sıklığının ve miktarının artması; sümüksü dışkı ve bazen de kusmanın birlikte görülmesidir.
Yazar : SAADET atalık

PRENSESİM
AŞKIM
kurtlu oğlum benim
Yeni olmasa da
ilk oyunculuğum..


ikinci çocuk mu...
herşeyin ilkini...
Hayatımızda old...
CANIM OGLUM BEN...
beyzosum yilla...